Získejte dlouhé a husté řasy!

Mít krásné dlouhé a husté řasy jsou snem každé ženy. Zas takový problém o není, pokud v jim v jejich růstu trochu pomůžeme. Stačí vědět, jaké látky potřebujete dostat do těla a jakou řasenku používat.

Růst řas můžete podpořit správnou stravou. Nejdůležitější je dostatečný přísun kvalitních nenasycených tuků, které podporují tvorbu keratinu, který tvoří základ řas, vlasů i nehtů. Bohatým zdrojem kvalitních tuků jsou semínka, olivový a slunečnicový olej, ořechy a celozrnné pečivo. Dále je důležité doplnit vitamin E, B-komplex, betakaroten a panthenol

Jestliže máte řasy hodně řídké a úprava stravy nepomáhá, sáhněte po řasenkách, které obsahují přírodní peptidy, jež podporují růst řas přímo u kořínků, posilují jejich odolnost proti lámání a stimulují jejich růst. Díky tomu získáte hustější řasy a při pravidelném používání se prodlouží i jejich délka. Připravte si však notnou dávku trpělivosti. Účinky se projeví až po několika týdnech používání.

O řasy je potřeba se starat pravidelně. Nejdůležitější je každodenní pečlivé odlíčení. Pokud na řasách zůstane řasenka přes noc, budou se lámat a navíc si podráždíte oči. Vyzkoušet můžete také recept našich babiček – ke kořínkům řas naneste ricinový olej.